Silivri ortaköy'de 36 dönüm turizm ruhsatlı çiftlik arazi

Satılık Tatil Köyü Turistik İşletme 30,000,000 € 36,000 m²

İstanbul / Silivri / Ortaköy / Ortaköy Merkez Mah.


Silivri Ortaköy'de Otel&Turizm belgeli kurulu faal konaklama ,At ve tay bakım yetiştirme, çalıştırma, işleri yapılan ve hafta sonu 8 multi / 25 single odalarında tatil evleri olan, Otoparklı, Kapalı yüzme Spa, riding, havuzlu, kır piknik alanları, cafe, restorant, Kır düğünleri ve toplu davetlerin yapıldığı geniş lüks bahçe alanları, Yetişmiş değerli ağaçları bulunan, bakım onarım atelyeleri, marangozhanesi, vb bulunan 62.000m2 terkleri yapılmış net 36.000 m2 arsada mukim.15.000m2 kapalı alana sahiptir.Terk olan yerleri de bu çiftlik kullanmaktadır. geniş arazidedir.Köpek oteli orarak ta kullanılan büyük bir bölümü olan çiftlikte Film şirketlerinin sık kiraladığı çok amaçlı gelir kapısıdır.

Çevrede malikaneler  ve yatırımlık arazilerin bulunduğu (her geçen gün değerine değer katan) bölgede muhteşem çiftliklerin sıralandığı deniz manzaralı, ulaşımı kolay ve bol olan çiftliğimiz Atatürk hava Limanı\\\'na 40KM, Silivri merkeze 20KM. Krediye uygun.

Farklı işletmelerle bir çok değişik amaca hizmet verebilecek kadar değerli. İstanbul\\\'a çok yakın 30 dak.mesafede muazzam vadide bir çifliktir. Yüzme havuzları iki katlı lüks döşeli tatil evleri, idari binaları. Hayvan bakım ve barınakları, boş çim ve otlakları, Açık kapalı manenjler. Birçok çok amaçlı yerleri olan muhteşem çiftliktir.

Not: Farklı teklifleriniz olursa değerlendirebiliriz. Değerli taleplerinizi bekleriz..

 TÜM İLANLARIMIZ İÇİN: 

www.emlakjet.com

www.bakirköydesatilik.com

​www.bakirköydekiralik.com

www.meltememlak.com

www.meltememlak.net

Konut-İşyeri-Arsa v.b. her türlü Emlak Alım-Satım-Kiralama işlerinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

MELTEM EMLAK

İNCİRLİ CAD .FAİK KÖKSAL SOK. 8/B BAKIRKÖY/İSTANBUL 

TEL:0212 543 51 61  GSM:0554 880 12 12 

Ana Bilgi

İskan DurumuEvet
Takas YapılırHayır
Krediye UygunEvet

Konum

Denize yakin
E5 e yakın
Otobana Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Yakin
Deniz Ulaşımına Yakın

Alt Yapı

Telefon Hattı

Manzara

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
MELTEM EMLAK
Kartaltepe Mh.Faikköksal Sk. 8/B
Bakırköy / Kartaltepe
34147 İstanbul
+90 212-543 51 61

İlanın Yayınlandığı Siteler

MELTEM EMLAK Satılık Turistik İşletme Tatil Köyü Silivri ortaköy'de 36 dönüm turizm ruhsatlı çiftlik arazi İstanbul Silivri Ortaköy Ortaköy Merkez Mah. 30,000,000 € Marina Emlakları Golf Emlakları İndirimli (Uygun) Deniz Gören Tatil Emlakları Doğa ve Dağ Problemsiz MELTEM EMLAK,,silivri,ortakoy'de,36,donum,turizm,ruhsatli,ciftlik,arazi,istanbul,silivri,ortakoy,ortakoy,merkez,mah,turistik,isletme,tatil,koyu,satilik,marina,emlaklari,golf,emlaklari,indirimli,uygun,,deniz,goren,tatil,emlaklari,doga,ve,dag,problemsiz, MELTEM EMLAK Silivri ortaköy'de 36 dönüm turizm ruhsatlı çiftlik arazi İstanbul Silivri Ortaköy Ortaköy Merkez Mah. Turistik İşletme Tatil Köyü Satılık Marina Emlakları Golf Emlakları İndirimli (Uygun) Deniz Gören Tatil Emlakları Doğa ve Dağ Problemsiz